Menstruatie intarziata

Sarcina

Postata de ella1515 cu 12 ani in urma.

Am aproape 18 ani iar ciclul nu e regulat..uneori imi vine odata la 32 de zile alta data la 33 uneori imi vine fix in aceeasi zi pe luna indiferent ca luna a fost de 29 sau de 31..acuma vad ca nu mi-a venit ,, ultima menstruatie a fost pe 8 martie dar parca a fost prea devreme ptr ca luna era de 29..iar acuma suntem in 12 si nu imi vine trebuie sa specific ca am dureri de ovare de cateva zile si m-am gandit ca este din cauza menstruatiei ca trebuie sa apara...o fi anexita ? sarcina nu ar avea cum .alte cauze ?

Raspunsuri (2)

zolticarol

acum 12 ani

esti gravida felicitari

ella1515

acum 12 ani

pentru zolticarol trebuie sa dai un raspuns bun daca nu stii nu da.si mi-a venit menstruatia nu sunt gravida . esti o dulce :*