menstruatia

Sarcina

Postata de mia_ela cu 12 ani in urma.

e normal ca din cauza anticonceptionalelor sa ma tina cicul 9 zile? mentionez ca in ultimele 4-5 zile erau numai cheaguri ! multumesc!!!

Raspunsuri (5)

Iuli

acum 12 ani

Nu si pericolul este foarte mare. Consultati urgent medicul care vi le-a prescris.

mia_ela

acum 12 ani

sunt la primul blister si din pacate ptr mine nu le am luat prescrise de medic ci de farmacist!!! acum totul a devenit la normal s-a oprit sangerarea!!!

Iuli

acum 12 ani

DE FARMACIST?! E O GLUMA?! Ar trebui dat in judecata acel farmacist care NU ARE VOIE sa faca asa ceva. Eu nu inteleg cum poate o femeie sa se joace in acest mod cu propria sanatate. Ati auzit de tromboza? Dar de embolie pulmonara? In fine, pana la urma e sanatatea dvs.

mia_ela

acum 12 ani

mai am 4 pastile si apoi nu le voi mai lua!!! va reveni totul la normal??? multumesc frumos ptr raspunsuri!!

Iuli

acum 12 ani

Nu stiu ce se va intampla, riscati si o dereglare hormonala. Va sfatuiesc sa mergeti la medic cat mai curand si sa folositi prezervativul ca metoda contraceptiva.