Menstruatia dupa nastere

Sarcina

Postata de Mihai257 cu 16 ani in urma.

Am nascut o fetita in iunie 2007 si prima menstruatie a fost pe 01.10.2007 cu o durata de 14 zile. La recomandarea medicului am inceput sa iau anticonceptionale Karissa, insa urmatoarele menstre au devenit din ce in c mai putine cantitativ. Cea de luna asta semana mai mult cu niste scurgeri decat cu o menstrutie. A mai patit cineva asa?

Raspunsuri (3)

ramona336

acum 16 ani

contraceptivele v/au fost prescrise in urma unor analize/teste? Ar trebui consultat urgent medicul care vi le-a prescris sau un alt medic specialist

aurora popescu

acum 13 ani

am nascut la 1 07 20010...mentruatia de 3 zile doar mi-a venit luna trecuta ...acum a intarziat luna aceasta cateva zile....activitatea sexuala am reluat-o.... pot fi insarcinata?...multumesc din suflet!

ionela

acum 13 ani

am nascut pe 17 03 2010 si mea venit numai o data menstruatia acum vreo 5 luni.dar alaptez