Mari 76?

Sarcina

Postata de Maricica19 cu 4 ani in urma.

Bună ziua,
In cazul meu am luat logest timp de 7 ani timp de 21 de zile pe luna. Acum 2 luni le-am întrerupt, există posibilitatea de a rămâne însărcinată. Multumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

Maricica19

acum 4 ani

Era o intrebare, iar ca și explicații, am luat logest la recomandarea medicului care m-a operat de endometrioza in urma cu 7 ani, ca și tratament nu metoda de contracepție. Multumesc