mama surogat

Sarcina

Postata de TDRCHMRN cu 14 ani in urma.

Buna ziua,doresc sa va adresez o intrebare si anume:sunt mama a doi copilasi ,nascuti amandoi prin cezariana,dupa cea de adoua nastere am recurs la legaturarea de trompe,va rog respectuos sa-mi spuneti daca as mai putea fi mama surogat prin fertilizarea in vitro.Va multumesc anticipat.MARY

Raspunsuri (2)

Sheila

acum 14 ani

Esti sigura ca vrei sa faci acest pas?
Sa duci o sarcina 9 luni de zile apoi sa renunti la acel copil.Cred ca este o decizie f grea, acum depinde si pt cine faci acest gest.

anamary0120

acum 6 ani

In domeniul medicine ucraina este cu mult mai avansata ca centrele si medicii de la noi. Fata de tara noastra se permite legal mama surogat, sute de romance apeleaza la ei, anume la o clinica din Kiev-biotex, fiindca are rata mare de reusita.