Mai am 2 luni de tratament tbc!

Sarcina

Postata de maryana_popa12 cu 12 ani in urma.

Buna ziua!La inceputul lunii septembrie termin tratamentul pt.tbc.a durat 8 luni.As vrea sa fac o pauza de 6 luni dupa care sa raman gravida.Analizele la sange sunt ok.Am baut foarte multa apa de cand am fost diagnosticata cu aceasta boala,pentru a elimina mai rapid toxinele din corp.Voi aduce pe lume un copil sanatos?Va multumesc anticipat si astept cu nerabdare un raspuns.Am uitat sa specific ca am 25 de ani.

Raspunsuri (1)

afer

acum 12 ani

Buna ziua,

Daca doriti sa va raspund la intrebarile pe care le aveti,
sa interpretez analize medicale, sa va ofer sfaturi, tratamente ,
trimiteri catre alti medici va rog sa ma contactati cu un e-mail la adresa
[email protected], sau sa accesati pagina de facebook :
http://www.facebook.com/pages/Consultatii-Medicale/453840897967707.

Medic Naturopat