Ma puteti ajuta,va rog foarte frumos?

Sarcina

Postata de Utilizator11543063029 cu 5 ani in urma.

Sunt virgina si am un ciclu menstrual neregulat,pot ramane insarcinata daca iubitul meu a ejaculat desupra vaginului meu? Mai mult de preludiu nu a fost niciodata mai mult.Dupa calculele mele s-a intamplat cu 5 zile inainte sa imi vina ciclu(desi nu stiu cu exactitate niciodata). Va multumesc foarte frumos daca imi puteti raspunde.

Raspunsuri (2)

Utilizator21543065166

acum 5 ani

daca sperma nu s-a scurs in vagin nu exista posibilitatea de a ramane insarcinata

Utilizator21543065166

acum 5 ani

nu s-a scurs*