ma puteti ajuta cu un raspuns va rog?

Sarcina

Postata de MembruMobileApp1495004111 cu 6 ani in urma.

saptamana trecuta am inceput un tratament pentru plamani cu antibiotic si alte pastile ce mi le-a dat doctorul.pe 14 mi-a curs putin sange roziu dar foarte putin si pe 15 am avut scurgeri dar cu,cheaguri doar cand urinam.pe absorbant prea putin se vedea ceva roziu.
de obicei primele 2 zile aveam abundent si ma tinea ciclu 5 zile.
nu stiu daca poate fi din cauza nibioticului sau este posibil sa fiu insarcinata.mi se pare ca burta e putin mai mare,imi este greata,sunt obosita tot timpul dar nu stiu daca este din cauza pastilelor ce le iau sau este posibil sa fiu insarcinata.
ma puteti ajuta cu un raspuns va rog?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes://sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/problemele-ciclului-menstrual-cheagurile-de-sange-modificarile-de-culoar_5282