ma poate ajuta cineva!!!va rog

Sarcina

Postata de petro00 cu 11 ani in urma.

buna ziua.am 25 de ani,sunt mamica unei fetite de 4 ani,iar acum am rams iar insarcinata!am 5 saptamani,dar vreau sa va spun ca am o durere mare de stomac!!am fost si la ginecolog si a spus ca totul decurge corect,si durerea de stomac am declansato de la o mancare!nu mia dat nimic de durere,a spus ca daca ma mai doare sa merg la un doctor de gastro!eu sunt si operata de colecist de 3 ani laparoscopic!si am si o gastrita si spasme la stomac!daca imi puteti spune,ce as putea sa iau sau niste ceaiuri sa beau sa treaca aceste dureri e minunat!va multumesc!(ma doare exact in cosul pieptului)

Raspunsuri (1)

Sigada

acum 11 ani

Eu va recomand sa incercati cu lapte caldut (pe mine m-a ajutat mult in timpul sarcinii) si de asemenea, sa mergeti sa va vada un medic gaststronterolog.