Ma dor sfarcurile si am noste crapaturi ce pot avea?

Sarcina

Postata de MariaSrs cu 11 ani in urma.

Salut ma dor sfarcurile sunt unflate si an niste crapaturi iar se vede ceva alb in crapaturile dar nu curge nu stiu ce poate fi,am nu am mai intrectinut relati sexuale de 2 luni si ultima oara a fost protejat, nu inteleg ce poate fi va rog sa imi spuneti ce por avea
Va Multumesc!

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati medicul ginecolog si, dupa caz, medicul endocrinolog. Poate fi o infectie sau dereglare hormonala ce trebuie investigata.