M-A VENIT CICLU PRE ROZ

Sarcina

Postata de membru301526 cu 7 ani in urma.

M-A VENIT CICLU PRE ROZ asta inseamna ca sunt gravida

Raspunsuri (3)

LuanaL.

acum 7 ani

Buna ziua,

Este un semn bun ca menstruatia este prezenta.Oricand avem dubii este bine sa faceti un test de sarcina. Farmacistul va ajuta sa alegeti unul in functie de calitate/pret.( exp. Sure Check).

LuanaL.

acum 7 ani

Lipsa menstruatiei v-ar putea duce cu gandul la o posibila sarcina, culoarea nu are legatura cu sarcina dar cel mai sigur va faceti un test.

Adela

acum 7 ani

Buna! Ultimul act sexuale l-am avut acum 4 luni,menstruația mi-a venit în fiecare luna și mă ținea ca de obicei 4-5 zile și am făcut 3 teste de sarcina care au ieșit negative! Mă dor sâni și am înțepaturi în burtă! Exista șansa să fiu însărcinată?