LA CAT TIMPPOT VEDEA LAECO SARCINA?

Sarcina

Postata de YLENUS cu 12 ani in urma.

LA 6 SAPT SE POATE VEDEA LA ECO SAU PRIN TEST?

Raspunsuri (4)

Medic Epuran

acum 12 ani

Prin efectuarea ecografiei la 6 săptămâni de sarcină se poate vizualiza embrionul şi sediul sarcinii

CRETAN ILEANA

acum 12 ani

MULTUMESC DE RASP.EU AM FACUT ECO CHIAR LA 6 SAPT SI MI-A ZISCA NU SE VEDE NIMIC AM FACUT SI 3 TESTE DAR TOT NEGATIVE INSA EU DE PE 30 NOIEM NU AM MENSTRUATIE SI AM TOATE SEMNELE DE SARCINA

CRETAN ILEANA

acum 12 ani

AM DURERI DE SANI SI DE BURTA.CE POT AVEA?

Medic Epuran

acum 12 ani

Durerile de sâni şi burtă se pot datora unor modificări hormonale care apar la menstruaţie.