Intrerupere sarcina

Sarcina Sindrom Turner

Postata de alikbalik cu 13 ani in urma.

Buna ! La indicatia medicilor a trebuit sa fac intrerupere de sarcina 13 saptamani .Prima cauza ar fi lipsa acidului folic , iar a 2 dupa o analiza numita fish mi s a spus k copilul avea sindromul tukner , nu stiu daca am inteles bine sau nu cert e ca eu nu gasesc nimic despre acest sindrom. Voi stiti ceva ? Sau ati avut vreun caz similar?

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Cred ca era vorba de sindromul Turner.

alikbalik

acum 13 ani

Asa m am gandit si eu dar nu este k doc a zis tukner faza e k o sa mai intalnesc cu el peste ceva timp si o sa l intreb atunci dar ma gandeam ca au mai fost unele cazuri . mersi oricum.

alikbalik

acum 13 ani

Ma gandeam ca totusi poate imi raspunde vreun doctor!