intrebare

Sarcina

Postata de Anca81119025 cu 15 ani in urma.

se poate vedea la o ecografie abdominala daca sunt insarcinata in 5 luni ?,sau trebuie altfel de ecografie ?ptr cine cunoaste ,am impresia ca sunt insarcinata in 5 luni si am fost sami fac o ecografie abdominala ,medicul mia zis ca nu sunt insarcinata dar eu nu iam precizat ca sunt in 5 luni ,si dea cea nu sunt sigura daca el a crezut ca sunt insrcainata doar recent sau in 5 luni,in final se poate observa la o ecografie abdominala daca sunt insarcinata in 5 luni?prt cine cunoaste va rog sami raspunda

Raspunsuri (2)

simona166117244

acum 15 ani

Buna Dyana,
La o ecografie abdominala se poate vedea daca esti insarcinata.Medicul iti poate spune toate detaliile in functie de ce se vede. Eu mi-am facut de curand ecografie abdominala, insarcinata fiind in 9 saptamani si am putut vedea bebelusul, am primit detalii legate de marimea bebelusului, de pulsul lui...
Numai bine.

Elena991510

acum 15 ani

incearca sa mergi la alt medic sa iti depisteze sarcina