Intrebare?

Sarcina

Postata de MihaiIonel cu un an in urma.

Buna seara! Am o mica întrebare care mă cam neliniștește....eu cu prietena mea am făcut așa zisul "sex uscat" au fost vreo 4 straturi de haine, ea fiind inca virgina. Ea , a încercat , pentru că era curioasă să vadă cum e să se "joace" cu penisul meu, iar acum e îngrijorată, daca cumva a rămas însărcinată daca și a aranjat puțin lenjeria cu mana cu care m.a atins ...sau nu știe dacă a rămas însărcinată daca a făcut treaba mică și când s.a șters a atins din greșeală acolo și ar fi putut sa fie ceva....aștept răspuns 🤦🏻‍♂️

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa cititi articolul: https://sfatulmedicului.ro/Sex-si-erotism/informatii-de-baza-despre-sex_13763