Intarzierea menstruatiei

Sarcina

Postata de deel cu 10 ani in urma.

Buna ziua!
Mi-a intarziat ciclul 3 zile si incep sa imi fac griji.Am incercat sa ma culc cu prietenul meu si din cauza ca ma durea foarte tare ne-am oprit.A intrat vreo 3 cm in vagin...exista sanse sa raman insarcinata?Nu am mai avut contacte sexuale.

Raspunsuri (2)

oanaastefanesei

acum 10 ani

dupa 10 zile de intarziere maxim 15 si dak e atunci sa ati faci griji asa posibil sa fi racita sa iti intarzie

deel

acum 10 ani

Mi-am facut dimineata un test si mi-a iesit negativ.Am dureri de burta ca si inainte de menstruatie numai ca nu dureaza mult si iar ma lasa.