INTARZIEREA MENSTRUATIEI

Sarcina

Postata de ALYCOC cu 10 ani in urma.

BUNA SI LA MULTI ANI PENTRU NOUL AN.EU AM INTRERUPT ANTICONCEPTIONALELE DE O LUNA.ULTIMUL CICLU L-AM AVUT PE 27 NOIEMBRIE 2013.SI VREA SA RAMAN INSARCINATA.PANA IN PREZENT NU MI-A VENIT CICLUL.DAR AM FACUT UN TEST DE SARCINA SI A IESIT NEGATIV..ATUNCI DE CE NU AM CICLU? SAU E POSIBIL SA FIU INSARCINATA SI NU A IESIT LA TEST..VA MULTUMESC MULT PTR TIMPUL ACORDAT.NUMAI BINE

Raspunsuri (1)

GeorgianaR

acum 10 ani

Cred ca daca ai fi insarcinata,testul trebuia sa fie pozitiv.Este posibil sa fie o dereglare hormonala datorata intreruperii AC.