insuficienta hepatica

Sarcina Tulburari ale ciclului ureei Encefalopatia Wernicke

Postata de Alexandru267 cu 16 ani in urma.

As dori sa ma ajutati!Sotia mea in luna 35 a pierdut sarcina si a fost cam complicat deoarece si starea ei a fost fff rea.O sa mergem la Bucuresti Fundeni pentru alte investigatii.Medicii de la Baia Mare la externare mi-au spus diagnostic insuficienta hepatica neclasata. Care sunt pasii care trebuie sa ii urmez.Sa ma mai duc si in alte locuri pentru analize ?? si unde? Daca as primii informatii si despre regimul alimentar ar fii ff bine..daca e nevoie voi reveni cu amanunte..

Raspunsuri (3)

Alexandru267

acum 16 ani

As dori sa ma ajutati!Sotia mea in luna 35 a pierdut sarcina si a fost cam complicat deoarece si starea ei a fost fff rea.O sa mergem la Bucuresti Fundeni pentru alte investigatii.Medicii de la Baia Mare la externare mi-au spus diagnostic insuficienta hepatica neclasata. Care sunt pasii care trebuie sa ii urmez.Sa ma mai duc si in alte locuri pentru analize ?? si unde? Daca as primii informatii si despre regimul alimentar ar fii ff bine..daca e nevoie voi reveni cu amanunte..

Alexandru267

acum 16 ani

Si saptamina 35 .

Alexandru267

acum 16 ani

As dori niste sugestii sau sfaturi !
Va rog !