Insarcinata?

Sarcina

Postata de Mir_una cu 6 ani in urma.

Pe data de 31 Martie am avut contact sexual. Prima data a fost protejat, apoi nu. Dar cu siguranta nu a ejaculat in mine. Ciclul trebuia sa imi vina acum 8 zile dupa calendar, dar nu am unul regulat. Este posibil sa fiu însărcinată? Este prea devreme sa fac un test?

Raspunsuri (1)

MembruMobileAppmoldovanneli1020304050

acum 6 ani

Daca ai facut o neprotejat si s a terminat putin in tine fara sa isi da seama.. atunci sunt sanse sa fii. Dar daca nu s a terminat atunci e doar din cauza ca ai menstruatis neregulata. Pentru preventie fa un test acum,putin posibil sa fii,dar normal el se face la 2 3 saptamani. Oricum pentru ca a te calma poti face un test.