insarcinata

Sarcina

Postata de cris_247 cu 12 ani in urma.

cauzele

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 12 ani

Actul sexual neprotejat este in general cauza unei sarcini...

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,

ne-ati putea scrie mai multe despre ce anume ati dori sa aflati? banuiesc ca nu doreati sa aflati doar care sunt cauzele unei sarcini? :))

va urez o seara buna

cris_247

acum 12 ani

binenteles ca nu!ma interesa sa stiu mai mult despre asa zisa protectie "sa ejaculeze afara",chiar daca nu lasa lichidul seminal inauntru,se poate sa ramai insarcinata si asa?vreau sa stiu mai detaliat despre aceasta!multumesc