insarcinata

Sarcina

Postata de paty 23061993 cu 13 ani in urma.

buna ziua ....am o mica problema am facut azi un test de sarcina si au aparut doua lini dar una este o culoare crem rozalie iar cealalta roza ce pot sa cred ....la o farmacie mi-a spus ca nu sunt la una ca da iar o femeie ca sunt racita la ovare si de aceia a aparut si a doua linie....simtome nu prea am doar ca ma dor sani foarte tare si sunt mai mari si ma dor si ovarele uneori plus lipsa menstruatiei care trebuia sami vina pe 3 va rog ajuatima

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Simplu: mai fa un test de sarcina, de calitate (SureCheck de ex). Paty, noi am mai vb parca. Daca tin bine minte imi spuneai ca sigur esti gravida...ti-a venit intre timp? Sau...ce s-a intamplat?