Insarcinata 7 săptămâni?

Sarcina

Postata de Denisa cu un an in urma.

Bună ma puteți ajuta ,am avut un ciclu de 8 zile pe data de 1 martie pana pe 8 martie am avut un contact sexual pe 22 martie
In aprilie pe 5 aprilie trebuia sa îmi vina nu mi-a venit ciclu am făcut un test pe 14 aprilie negativ pe 25 aprilie negativ pe 3 mai pozitiv
Am fost la control pe 24 mai mi sa spus ca am 7 săptămâni
Întrebarea mea e ?? Când am rămas însărcinată și de ce am 7 săptămâni dacă ultimul ciclu a fost pe 8 martie
Care zi din aprilie am rămas
Va rog sa ma ajutați!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/cum-se-calculeaza-saptamanile-de-sarcina_11158