infectia urinara cu e. coli in luna a 4 a

Sarcina

Postata de amira141411 cu 14 ani in urma.

la antibiograma microbul este rezistent la ampicilina (antibioticul ce se recomanda in timpul sarcinii). ce pot sa fac in cazul prezentei de e coli in urina. mentionez ca in luna 4 ain care ma aflu am si albumina in urina. este bun urisan- pe baza de plante( ceva cu afine rosii)/

Raspunsuri (1)

Utilizator11618717657

acum 3 ani

Buna pana la urma cum ai rezolvat problema cu e.coli ai scapat? Si daca da cu ce? Urisan sau alt medicament?te rog un raspuns cat mai repede multumesc.