In ce moment al zilei se ia Aspenter?

Sarcina

Postata de Elite cu 2 ani in urma.

Buna ziua, sunt însărcinată și iau aspenter de 75mg, îl iau dinainte cu o luna sa rămân gravida, doar că hematilogul mi-a spus sa îl iau la prânz după ce mănânc iar ginecologul mi-a spus să îl iau seara la 20, pe cine credeți că ar trebui sa ascult mai bine?

Raspunsuri (3)

Elite

acum 2 ani

Hematologul*

Elite

acum 2 ani

Am trombofilie minora, am uitat sa specific, de aceea iau aspenter

Utilizator11705922211

acum 3 luni

Din ce analiza v-a reieșit că aveți trombofilie minoră?