imi doresc foarte mult un bebe

Sarcina

Postata de ginaginagina cu 11 ani in urma.

imi doresc fff mult un bebe am 33 de ani si nu am reusit sa raman insarcinata ciclul imi vine regulat de aproape 2 ani tot incerc si nu reusesc ce ar tb sa fac??? multumesc

Raspunsuri (3)

alexina

acum 11 ani

esti casatorita?poate ca partenerul tau are o problema ,nu tu.sau pur si simplu se va intampla la un moment dat. te inteleg si eu am fost nerabdatoare sa am copi.cinci ani am trecut prin toate starile prin care treci tu luna de luna .dar p***ancidenta sau nu,am luat timp d e2 luni si eu si sotul meu(ambii neaparat) pastile cu branca ursului si fiole cu ginseng zilnic si minunea s-a intamplat.acum am 2 copii.

ginaginagina

acum 11 ani

da sunt casatorita de 2 ani si tot incercam si nu reusesc sa raman prob e k sotul meu vine acasa tot la 2, 3 luni pt k e plecat din tara oare ar tb sa consult si un medic???

Corina

acum 11 ani

Da. Ar trebui sa mergeti la un endocrinolog, de preferat impreuna cu sotul, si sa faceti dozari hormonale, consult ginecologic....va va indruma medicul endocrinolog. O problema ar fi si faptul ca petreceti prea putin timp impreuna cu sotul, dar cred ca se poate rezolva daca va doriti un copil, nu? Va doresc mult succes!