heyyy

Sarcina

Postata de mayb_e cu 14 ani in urma.

sal din nou..care sunt simptomele in primele 2-3 sapt de sarcina ?exista / imi spune si mie cnv care a trecut prin ...multzu

Raspunsuri (3)

iulia

acum 14 ani

In primul rand lipsa menstruatiei, sani durerosi si mariti, oboseala, greata - varsaturi...

irinuca

acum 14 ani

sensibilitate la mirosuri
Depinde de fiecare organism in parte...se poate sa nu ai nici un siptom.dar dupa 10 zile iti poti face un test pt a fi sigura

Ina

acum 14 ani

//sfatulmedicului.ro/temp/captcha_fe4aceec1971eb7506a4bf2afd8144e8.jpg
Heyy, daca mi-a venit ciclul, si toutsi inca am sanii sensibili , dureri pelviene...fara greata, urinari frecvente, care sunt sansele de a fi insarcinata
mentionez ca luna asta la ultima menstruatie a fost ciudata, culoarea, cantitate....poate fi din cauza stresului, a schimbarii de vreme sau altele....nu neaparat a fi insarcinata....please help me