Hematom

Sarcina

Postata de goorali26 cu 7 ani in urma.

Sunt insarcinata in 12 saptamani si am un hematom decidual de 2.3 pe 2cm care a ajuns jos la col, este normal sa am usoare scurgeri maroni care se vad doar la baie pe hartia igienica? Mentionez ca dureri nu am si stau mai mult la pat cu arefam,scobutil,nospa si tarosin de 3 ori pe zi.

Raspunsuri (1)

Utilizator11562833103

acum 4 ani

Buna, ce s-a intamplat cu hematomul? Am aceeasi problema. Cat timp ai avut scurgeri maronii?