Hematom retroplacentar?

Sarcina

Postata de MihaelaMihai cu un an in urma.

Sunt insarcinata în 9 saptamani și 4 zile, fac clexane de 0.4 .la 6 saptamani mi s a descoperit un hematom retroplacentar am stat intermata in spital ca am sangerat si acum i.au arefam 3 pe zi , acum la 9 saptamani am fost la doctor l.am văzut pe bebe, era bine dar hematomul s.a mărit e de 5 cm dar s.a mai închegat problema e ca am ajuns acasă și am avut o scurgere maronie ...

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Este important sa discutati orice schimbare sau simptom nou cu medicul dumneavoastra. Medicul va va ajuta sa luati toate masurile necesare pentru a va mentine sanatatea si a proteja sarcina.

Va recomandam sa va programati la un medic ginecolog: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie