HELLP!!! Sunt insarcinata?

Sarcina

Postata de blondina cu 14 ani in urma.

Am si eu o problema. In week-end-ul acesta, eu si cu prietenul meu a fost la mare...
si ne-am jucat si noi un pik.
Din greseala am inghitit putina sperma. Exista posibilitatea sa raman insarcinata?
Nu pot sa vorbesc q mama k... am 17 ani si nu o sa inteleaga... e mai invekita.
Va rog din suflet sa imi raspundeti

Raspunsuri (11)

blondina

acum 14 ani

Am si eu o problema. In week-end-ul acesta, eu si cu prietenul meu a fost la mare...
si ne-am jucat si noi un pik.
Din greseala am inghitit putina sperma. Exista posibilitatea sa raman insarcinata?
Nu pot sa vorbesc q mama k... am 17 ani si nu o sa inteleaga... e mai invekita.
Va rog din suflet sa imi raspundeti

Sheila

acum 14 ani

Stai linistita daca nu ati avut si contact sexual, pe cale orala nu vei ramane niciodata insarcinata

blondina

acum 14 ani

Sunt putzin speriata si confuza. Am citit pe alte forumuri k unele fete au ramas insarcinate chiar daca nu au facut sex normal.

Marco

acum 13 ani

in biblie ai citit asta =)) maria a fost inasrcinata cu iisus fiind virgina. Stai linistita, nu esti Maria mama lui iisus.

alinaalina

acum 14 ani

nu ai cum sa ramai insarcinata decat daca te pentreaza...sperma tb sa ajunga in vagin nu in stomac
stai linistita...este imposibil asa ceva

roberta12

acum 14 ani

imi spune cineva la cat timp dupa ce am facut un chiuretaj ar trebui sa imi revina menstruatia?

deea_D

acum 14 ani

cum au spus si fetele sperma trebuie sa ajunga in vagin ca sa ramai insarcinata,daca nu a ajuns acolo nu ai cum sa ramai.iar daca ai inghitit ea ajunge in stomac.deci eu zic sa stai linistita. doar daca intra in vagin atunci exista riscul.

anca_m

acum 14 ani

Referitor la acest topic, am si eu o intrebare.
O prietena mi-a povestit ca are o prietena care avea ochii caprui.
Intr-o seara romantica alaturi de prietenul ei, a inghitit niste sperma.
In ziua urmatoare a observat ca ochii ei au avut o tenta de albastru.
Am inteles ca a urmat acest "tratament" pe o perioada mai lunga de timp, iar ochii ei sunt acum albastri.
Sustine ca sperma poate schimba culoarea ochilor si mi-a explicat ca:
"Asa cum inghiti o pastila pentru dureri de cap, ea ajunge in stomac, se dizolva si de acolo la cap si sperma se descompune in mai multe substante si ajunge sa schimbe culoarea ochilor."
Sincer?! La inceput nu am crezut asa ceva, dar mi-a facut cunostinta cu prietena ei... si chiar avea ochii de un albastru stralucitor.
Este posibil?

luma

acum 14 ani

Citat:
Referitor la acest topic, am si eu o intrebare.
O prietena mi-a povestit ca are o prietena care avea ochii caprui.
Intr-o seara romantica alaturi de prietenul ei, a inghitit niste sperma.
In ziua urmatoare a observat ca ochii ei au avut o tenta de albastru.
Am inteles ca a urmat acest "tratament" pe o perioada mai lunga de timp, iar ochii ei sunt acum albastri.
Sustine ca sperma poate schimba culoarea ochilor si mi-a explicat ca:
"Asa cum inghiti o pastila pentru dureri de cap, ea ajunge in stomac, se dizolva si de acolo la cap si sperma se descompune in mai multe substante si ajunge sa schimbe culoarea ochilor."
Sincer?! La inceput nu am crezut asa ceva, dar mi-a facut cunostinta cu prietena ei... si chiar avea ochii de un albastru stralucitor.
Este posibil?

Nu am mai auzit asemenea aberatii, sunteti pline de fantezii.poate si-a pus lentile de contact, de ce nu incerci si tu sa vezi contrariul?

Sheila

acum 14 ani

Si culoarea ochilor cum se alege in functie de ce culoare are baiatul ochii. Aveti grija fetelor ca nu o sa iasa daca baiatul are ochii aceeasi culoare cu voi:)))))

nana

acum 14 ani

in ce secol traiti fetelor.....ar trebui sa va informati...sa cititi....la 17 ani...asa intrebare....hai ca e de ras....mama e invechita ...dar tu?