Hei ma puteti ajuta cu un sfat?

Sarcina

Postata de Utilizator11639342964 cu 2 ani in urma.

Buna seara as avea o intrebare acum 7 luni am nascut 4 luni nu am avut menstruatie in august am avut contanct sexual ultima data si acum mam simtit cam balonata am avut ciclu in fiecare luna si imi era frica sa nu fiu din nou insarcinata am facut si 2 teste ambele fiind negative iar unul dintre sani mai picura foarte rar oare sa ma ingrijorez ma doare uneori sub burta sa fie doar o raceala? Multumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/11-factori-neobisnuiti-care-cauzeaza-tulburari-menstruale_13491