HCG 4.64?

Sarcina

Postata de Elena G cu un an in urma.

Bună seara!
Am 48 de ani și nu mai am menstruație de 7 luni. De o lună simt niște mișcări în burtă ca și cum ar mișca bebe.
Mi am făcut mai multe teste și au ieșit negative, plus două teste de sânge cu valori de 3.9 și 4.64.
Este posibil totuși să fiu însărcinată?

Raspunsuri (1)

LucretiaMaria

acum un an

Dupa 7 luni de sarcina ... atat se presupune ca ai, e cam imposibil sa iti iasa negativ atatea teste. Indiferent de varsta, e imposibil sa iasa negativ. Burta ta cum arata? La 7 luni trebuie sa fie o diferenta majora fata de cum erai