gravida sau nu?

Sarcina

Postata de Garganila cu 15 ani in urma.

am sintome de gravida de vreo 1luna jumate si nu stiu daca se poate sa fie ceva daca azi mia aparut ciclu?
as dori un raspuns si de acea am apelat la dumneavoastra.astept foarte mult raspunsul deoarece imi doresc acest copil daca e sa fie.va multumesc si astept

Raspunsuri (7)

Elena991510

acum 15 ani

in primul rand fa un test de sarcina, si in al doilea rand mergi la gineco ca nu e normal sa iti vina ciclul asa de tarziu. mai ales daca vrei bebe, mergi ca sa tratezi ce e de tratat si sa poti ramane insarcinata cat mai repede :)

IULIANA-ANA

acum 15 ani

se poate intampla sa-ti vina ciclul dar sa fi insarcinata, pentru siguranta ta mergi la doctor

Oana-Genoveva

acum 15 ani

buna vitoare mamica!iti dau un sfat testat pe mine mergi la clinica medlife este 38 lei si fati beta hcg ai rezultat in citeva ore si esti cea mai sigura daca este sarcina dar daca nu ai ramas ai sa ma pomenesti pe perioada menstrei fa cite 2 polidine cit tine menstra si ia si vitamina e una pe zi si daca nu ai sa ramai sami zici cutu eu asa am facut si acum sunt gravida in 4 saptamani si sunt cea mai fericita mamica dai bataie nu mai sta iti las si telefonul meu si iti pot explica mai multe ce si cum mult noroc 0727497324 mihaela

CRISTINA

acum 10 ani

BUNA OANA AS PUTEA VB CU TINE?

Cristina

acum 10 ani

buna st cristina am 20 de ani ...., as vrea sa stiu daca st insarcinata trebuia sa-mi vina menstruatia pe 23 si mi-a venit pe 27 si ma tinut o zi jumate... mananc foarte mult, mi-e somn si ma enervez foarte repede .... as putea fii gravida? astept raspunsul vostr cat mai repede

simona

acum 10 ani

buna cu o saptamana inainte sa-mi vina ciclu ,vomitam dimineata si toate celelalte simptome ale unei sarcini...apoi menstruati...a durat 2 zile si putin decat de obicei..dar am si acum dureri de burta...am facut 2 teste si au iesit negativ..deci as putea sa fiu insarcina desi 2 teste negative .va rog astept un raspuns

cristina

acum 8 ani

buna,mi/a venit ciclul 2 yile,insa de o saptamana imi este rau ma doare burta,sanii capul,si imi curg sanii.poate fii o dereglare?astept raspuns multumesc