Grata dupa 1 saptamana ?

Sarcina

Postata de vladut02 cu 10 ani in urma.

Buna TPU! am o problema... prietenei mele i-a venit ciclul luna asta, asa cum trebuia de obicei iar la 4 zile dupa ciclu am facut dragoste neprotejati, nu am ejaculat deloc, am tot facut asta si totul a fost sub control. Dupa 1 saptamana jumate din ziua aceea, are greturi cu vomitat... de fapt doar astazi a avut, in rest este ok, altceva nimic, se poate ca dupa doar 1 SAPTAMANA sa apara primele simptome? Ajutati-ma va rog!

Raspunsuri (2)

membru250019

acum 10 ani

Nu nu se poate! Cred ca nu e cazul sa va îngrijorați!
Sa ia un test de sarcina de la farmacie ca sa puteti sa stati liniștiți!

vladut02

acum 10 ani

Multumesc frumos , o seara buna in continuare !