gemeni?

Sarcina

Postata de RODICA21103670 cu 15 ani in urma.

as vrea sa stiu la ce termen de sarcina poti afla precis daca vei avea gemeni ???

Raspunsuri (2)

simona166117244

acum 15 ani

Buna,
Un medic priceput iti poate spune din a 6-a saptamana de sarcina daca e vorba de sarcina gemelara; el poate observa prezenta celor doi embrioni si a batailor duble ale inimii.
Numai bine!

bebe321919

acum 15 ani

La mine mi-a zis sigur la 8 saptamani,dupa prezenta unui singur embrion.