Forcapil influenteaza sarcina?

Sarcina

Postata de corinka cu 10 ani in urma.

Buna ziua!
Am unghiile cam fragile, unele se rup usor sau se exfoliaza. Nu pot spune ca problema a ajuns intr-un stadiu grav, dar este deranjant. Am inceput sa fiu mai atenta cu hidratarea cuticulelor si ma gandeam sa incerc si un supliment pentru intarirea unghiilor, Forcapil.
In acelasi timp, incerc sa raman insarcinata si as vrea sa stiu daca Forcapil are influenta asupra sarcinii, daca ar fi grav daca raman insarcinata in luna in care l-as lua.
Forcapil contine:L-cistina,L-metionina,Vitamina B5,Oxid de Zinc, Vitamina B6, Vitamina D3,Biotina, Vitamina B9.

Raspunsuri (2)

bianca

acum 9 ani

... si eu as vrea sa stiu raspunsul :D

Eva Karakaș

acum 8 ani

Si eu vreu sa știu