Fata sau Baiat???

Sarcina

Postata de IuliaLya cu 13 ani in urma.

Cine stie mituri despre sarcina ? eu merg pe a 18 saptamana si inca nu a miscat.Nu am ajuns la medic luna asta sa imi spuna daca e fetitza sau baiat. Va pup Sarcina usoara.

Raspunsuri (7)

analis

acum 13 ani

cauta pe google calendarul chinezesc al sarcinii

IuliaLya

acum 13 ani

am facut si testul ala ...si imi da baiat dra nu stiu daca sa cred sau nu....chear daca am facut la mai multe persoane si a iesit bine.

analis

acum 13 ani

important e sa fie sanatos!!!!!!!!!!!!

Adrienne

acum 13 ani

Am deja copii mari...........dupa acel calendar ar fi trebuit sa am doi baieti, dar am baiat si fata..............Numai sanatos sa fie...........

adriana10

acum 13 ani

Daca visezi animale se spune ca ar fi baiat.....florile inseamna fata.La mine asa a fost ...am visat animale si la prima si la a doua sarcina si am visat si flori dar erau rupte....deci am doi baietei frumosi pe care ii iubesc foarte mult.(la cati caini vedeam eu in visecand eram insarcinata).pup!nastere usoara chiar de''i fata ori baiat!!

Ana

acum 13 ani

Calendarul chinezesc nu este atat de exact. Imi iesea fata, dar la eco s-a vazut foarte clar ca este un barbatel in toata firea.

IuliaLya

acum 13 ani

Ieri am fost la vizita si doctorita mi-a spus ca am baiat....iar calendarul chinezesc tot baiat imi da ...sunt in a 19 saptamana si nu cred ca se poate gresi sexul la ecografie ...Va pup pe toate si sarcina usoara.