Exista posibilitatea sa fiu insarcinata daca menstruatia a venit dar m.ai tarziu?

Sarcina

Postata de Utilizator11574413494 cu 4 ani in urma.

Buna! am 26 de ani sunt casatorita si ne dorim f mult un bebe,incercam de cca 4 luni si nimic.Intrebarea mea este as putea sa fiu insarcinata daca (pana acum cm venea o luna la 27 de zile a doua la 28 de zile,dar luna aceasta a venit la a 31 zi ,eu simt o diferenta pt ca pana acum sanii ma dureau f tare cu cca 1-2 sapt inainte ,acum insa nimic ,durerile in timpul cm nu sunt cam deloc.Este posibil sa fiu?

Raspunsuri (1)

Utilizator11575226996

acum 4 ani

Bună, aceeași întrebare o am si eu..si noi ne dorim un bebe si de 6 luni nimic! Mi a întârziat 3 zile, azi mi a venit..însă eram convinsă că de data asta as putea fi insarcinata..am avut o scurgere maronie si nu ma gândeam ca imi va veni..ameteala, somnolență, dureri de sani de vreo 2 săptămâni aproximativ..sani mai mari..si baza sfarcurilor e mai închisă la culoare decât restul..
Am citit ca cică exista menstruatie peste sarcina..însă nu stiu ce sa cred..