exista posibilitatea sa fi ramas ? urgent va rog !

Sarcina

Postata de MembruMobileApp1498647372 cu 6 ani in urma.

Am facut sex protejat in timpul menstruatiei , mai exact a patra zi de cand a inceput aceasta , prezervativul era intact dupa contact ( l-am verificat cu apa ) imi e frica sa nu se fi scurs la baza lui ( cu toate ca eu eram deasupra deci nu cred ca avea cum sa ajunga in vagin de jos in sus , credeti ca ar trebui sa imi fac griji ?

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1498998646

acum 6 ani

Nu cred ... daca l ai si verificat si nu a fost spart e bine atunci ..