Există risc de sarcină?

Sarcina

Postata de Maria Pop cu un an in urma.

Bună ziua! Poate e puțin penibila întrebarea, dar am nevoie se puțin ajutor. Sunt virgina și aseară am făcut petting cu prietenul meu. Eu aveam și chiloti pe mine, dar el nu. Pe tot parcursul pettingului am purtat lenjerie, deci contactul nu a fost tocmai direct. El a ejaculat in zona pieptului, dar ma tot gandesc dacă exista niște riscuri de sarcina si dacă cumva sperma a alunecat in jos sau nu m am sters cum trebuie. Menționez si ca am mici sângerări, am un ciclu neregulat si am aceste tipuri de sangerari de 20 de zile(aceasta problema e in curs de rezolvare). Am de ce sa ma îngrijorez? A

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Sex-si-erotism/informatii-de-baza-despre-sex_13763