evolutia sarcinii

Sarcina

Postata de bianka bby cu 11 ani in urma.

Buna ziua,sunt insarcinata in 15 saptamani si numai ce am venit de la ecograf.medicul mi-a spus ca fatul meu are 31 mm,este ceva normal?am 17 ani si m-am gandit ca din cauza varstei mele nu s-a dezvoltat fatul. si am citit pe internet ca la 15 saptamani fatul trebuie sa aiba 110 mm...nu stiu ce sa fac .va rog am mare nevoie de un sfat.Va multumesc!

Raspunsuri (1)

Potoapea Alexandra

acum 11 ani

Uite aici un link.. sper sa iti fie de ajutor. http://www.qbebe.ro/sarcina/sarcina_pe_saptamani/sarcina_pe_saptamani_-_saptamana_15