este sarcina

Sarcina

Postata de roxana05 cu 13 ani in urma.

am hcg la naliza testului beta hgc a iesit 0,413 e posibil sa fie inceputul sarcinii?
mentionez ca testul l-am facut la 12 zile de la contactul sexual respectiv 8-9 zile de la implan=tare ovul
ciclu l-am avut pe 6 iulie si ar trebui sa vina vina pe 3 august...eu sper ca nu

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Care e graba? Vezi daca iti intarzie si daca da, fa atunci un test de sarcina. Asa vei afla sigur. Ce rost are sa stai sa faci Beta HcG cand ai putea sa vezi daca iti vine sau nu...

Vio

acum 13 ani

Inteleg nerabdarea, dar e mai bine sa mai astepti.