este posibila o sarcina?

Sarcina

Postata de evelina*lima cu 10 ani in urma.

buna,am 17 ani,am facut ,,sex,,cu prietenul meu ,,imbracti,,adica numai in bikini si piloti,in timpul acesta el a eliminat un lichid,din abundenta,apoi si eu,dar mai putin,s-ar putea sa ramin insarcinata din cauza asta?am stat ceva timp asa...dar ovulatia are loc doar in interior,poate patrunde acest lichid in mine si sa ramin gravida?imi fac griji,ne nebunim asa mai des!

Raspunsuri (2)

FreeStyle11

acum 10 ani

Nu prea cred ca e cazul sa te ingrijorezi, erati si imbracati.Sa inteleg ca doar a-ti mimat sexul, iar in acest caz nu ai de ce sa-ti faci griji.

evelina*lima

acum 10 ani

pai da...dar ultimile zile am niste dureri ciudate in interiorul vaginului,dureri abdominale...nu stiu de ce...