este posibila o sarcina?

Sarcina

Postata de elenabianca232 cu 10 ani in urma.

am facut 4 teste d sarcina si toate st negative...e posibil s fie gresite?luna trecuta menstruatia a venit cu 3 zile inatrziere.....iar daca as lua pastila d a doua zi l 2 ore d l caontactul sexual,pot sat linistita?

Raspunsuri (6)

bebelina2

acum 10 ani

la cat timp dupa contact ai facut cele 4 teste?

elenabianca232

acum 10 ani

l 2 saptamani l 3 l patru...

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Administrarea anticonceptionalului de urgenta diminueaza mult sansele de sarcina.

crs

acum 10 ani

Buna, eu am avut ultima menstruatie pe 22 martie 2013, ar fi trebuit sa imi vina in jur de 22 aprilie, nu mi-a venit, mi-am facut multe teste de sarcina, toate negative, am facut si beta HCG a carui valoare nu arata a fi insarcinata, am fost la dr m-am vazut la eco intravaginal, a zis ca se vede un punct acolo dar e mic si nu are ce masura, mi-a dat duphaston 10 zile, iar in ziua a 9 de duphaston am facut un test si a iesit pozitiv:) ceea ce imi doream f mult.Mentionez ca am avut stari de voma, dureri de cap, de spate, pofte, etc.
Raspunsul e ca ovulatia a avut loc mai tarziu si de asta nu s-a vazut la testele anteroare.bafta in cazul in care iti doresti un bebe

elenabianca232

acum 10 ani

mentionez ca nu am nici un fel de simptom care sa imi de-a de banuit ca ar fi o sarcina.....

andreea3555

acum 10 ani

buna asi avea o intrebare am avut ciclu mi sa termiNAT SI dupa cateva zile am avut contact sexual si am avut greturi dureri de sani si maiam facut 2teste si au aratat negativ dar si acum ma dor sani tare tot oboita sANT AM scurgeri si ceva pete roz sprer maroniu pe chilot si tot am dureri de burta de sani si sau intarit