Este posibil sa nu imi arate dupa atata timp de la contact ?

Sarcina

Postata de Utilizator11543343559 cu 5 ani in urma.

Buna seara! In luna septembrie pe 23 am avut un contact neprotejat...ciclul mi a venit peste 3 zile (26 septembrie), cu 4 zile mai devreme. In luna octombrie menstruatia mi.a venit cu 4 zile mai tarziu...luna asta mi a venit exact la data care trebuia dar putin cantitativ si doar 2 zile...am facut 10 teste de sarcina toate au iesit negative. Este posibil ca testul sa nu imi arate sarcina dupa atata timp?

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/dereglarile-ciclului-menstrual_15504