Este posibil sa fiu însărcinată ?

Sarcina

Postata de Utilizator11632381945 cu 2 ani in urma.

Dacă am avut un act sexual neprotejat luna trecuta, pe ceea ce trebuie sa te bazezi e dacă vine luna viitoare, adică luna asta?
(Luna trecută cand am avut actul, mi.a venit normal, luna asta, mi a curs un lichid maro timp de 4 zile iar după unul transparent )

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul ginecolog. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-care-anunta-sarcina_16006

Utilizator11632381945

acum 2 ani

Dar contează dacă vine luna viitoare sau lună în care am Făcut actul ?