Este posibil sa fiu insarcinata!

Sarcina

Postata de Mirastancu cu 9 ani in urma.

Buna ziua!
De cinci zile imi intarzie menstruatia si am facut un test de sarcina in prima zi cand mi-a inatziat si a iesit negatitv astazi am repetat iarasi si mi-a iesit a doua foarte foarte stearsa si mi-am intrebat si prietenele toate mi-au spus ca o vad si chiar este doar ca foarte stearsa, niciodata nu mi-a intarziat mestratia atat de mult si mentionez ca eu si sotul meu ne dorim enorm si e prima luna cand incercam. Credeti ca sunt insarcinata?

Raspunsuri (1)

Mirastancu

acum 9 ani

Am fost la ginecoloc la 2 zile dupa ce am postat intrebarea si din pacate nu sunt insarcinata, acum iau vitamine si sper ca a doua luna de incercari sa fie cu norc. Iti multumesc pentru sfaturi.