Este posibil sa fiu insarcinata?

Sarcina

Postata de nuconteaza12345 cu 10 ani in urma.

Menstruatia mi-a venit pe 14.01 si s-a terminat pe 20. Pe data de 26 (din cate stiu eram fertila) am avut contact sexual neprotejat, dar cu ejaculare in afara vaginului. Probabil dau prea multe detalii deja, dar am nevoie de ajutor... Prietenul meu s-a terminat la putin timp dupa incetarea actului sexual la baie, insa eu aveam o chestie pe picior. El zice ca e imposibil sa fi fost de la el deoarece el s-a dus la baie. Poate fii de la mine?
Acum, dupa 2 zile, am avut dureri abdominale si in unele momente ma dureau si ovarele, mai ales cel stang. Am avut si greturi. Am citit pe internet ca normal e imposibil sa ai aceste simptome asa devreme. Este posibil sa fiu insarcinata?
Tin sa mentionez ca am avut dureri si in partea dreapta jos, cat si piciorul drept ma durea... Ma gandesc ca ar putea fii vorba de apendicita ?

Raspunsuri (4)

nico1989

acum 10 ani

Daca nu a ejaculat in tine,nu ai cum sa ramai insarcinata, durerea la ovare poate fi o raceala pe care nu o recomand sa o treci cu vederea chiar daca durerea trece, du-te la un ginecolog si el o sa-ti spuna mai exact.

nuconteaza12345

acum 10 ani

Ce m-a speriat a fost ca nu stiam ce am pe picior, dar nu cred ca ar trebui sa imi fac probleme...

GeorgianaR

acum 10 ani

Sunt sanse mici sa fi ramas gravida.Durerile puteau fi de la ovulatie.Nu poti avea simptome atat de devreme.

nuconteaza12345

acum 10 ani

Sper sa fie asa! Multumesc frumos!