Este o eroare sau e posibil o sarcina oprita din evolutie?

Sarcina

Postata de MembruMobileApp1497705692 cu 6 ani in urma.

Buna ziua. Sunt insarcinata in 10 sapt. Am facut beta HCG si initial analiza a iesit ok ( 23 000 mUI/mL), dar dupa 48 ore scazuse la 10546,0 mUI/mL si testul indica lipsa unei sarcini. Poate fi o eroare ?

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1497705692

acum 6 ani

Am aflat singura, din pacate. Sarcina oprita din evolutie inca de la 8 saptamani. Azi am facut chiuiretajul.