escapelle

Sarcina

Postata de malyy86 cu 9 ani in urma.

buna ziua! poate ketonalul sa anuleze efectul medicamentului escapelle? luat la cateva ore diferena. multumesc!

Raspunsuri (1)

GinieAna

acum 9 ani

Buna ziua! Cred ca ar fi mai bine sa contactati un specialist pentru aceasta intrebare. Eu vi-l recomand pe dr Silviu Istoc, la el merg de ani de zile si mi-a raspuns mereu la orice intrebare, e foarte serios si implicat in ce face. Bafta!