escapelle

Sarcina

Postata de lilonghreli56 cu 10 ani in urma.

Salut acum 2 luni in urma am avut un contact sexual neprotejat insa n-a dat drumul in mine, la aproximativ 15-20 min am luat un escapelle, dupa 5 zile am avut niste scurgeri care au durat vreo 3 zile mentionez actul a avut loc pe data de 20 octombrie, pe 28 noiembrie mi-a venit ciclul insa trebuia sa imi vina pe 19, acum e decembrie si mi-a venit ciclul asrrazi pe 30 dar am dubii e prima zi si e foarte putin, nu stiu sint insarcinata si nu as vrea sa fac un test.eu cred ca nu dar imi poate spune mai precis cineva, va rog ajutor sadsad

Raspunsuri (1)

GeorgianaR

acum 10 ani

Daca ciclul din 28 noiembrie a fost normal,sunt putine sanse sa fii insarcinata.Asteapta sa vezi cum decurge cel de luna aceasta,precis nu-ti poate spune nimeni acum,dar eu nu cred ca esti gravida.